Ќерката на Харис Џиновиќ не престана да провоцира, пејачот е видно вознемирен, а мајка и се стави во одбрана

Три години откако ја купил парцелата на Сењак во Белград, пејачот Харис Џиновиќ постојано си го средува својот дом и обраќа посебно место за деталите, меѓу кои најважната работа е да има приватност.
Харис посадил разни растенија околу куќата, што целосно ќе ги заштити куќата и семејството од јавноста кога ќе пораснат. Бидејќи овој имот е голем, потребни се многу растенија со цел сè да биде опкружено и на некој начин пошумено, па Џиновиќ издвоил голема сума пари, од скоро 2.000 евра – открива изворот за „Ало“ и додава:
– Не жалеле на пари за да биде сè како што замислуваа. Тие се толку посветени на украсувањето на вилата, што е нормално дека им е важно и надворешноста и имотот изгледаат точно како што замислувале. И се чини дека приватноста е многу важна за нив.
Тие барале вегетацијата да биде висока за да нема љубопитни погледи од улицата. Со сето тоа зеленило, ќе изгледа навистина убаво. Во дворот има простран базен, кој исто така ќе биде целосно засолнет.
Како што веќе напиша „Блиц“, Мелина и Харис се подеднакво вклучени во изградбата на куќата, при што секој од нив има свое омилено катче. – Полесно е да се соработува со Мелина, иако таа не отстапува од нацртите што беа договорени.
Харис неколку пати го преправал планот на архитектите, па така постојано имал бура на идеи, се додека да го постигне својот гламур. Познатиот пар Мелина и Харис Џиновиќ конечно се преселиле во својата луксузна вила на Сењак минатиот месец, а за време на првата прослава во новата куќа, ќерката Џина изненади со нејзина досетка.
Џина е позната блогерка, обожавана на Инстаграм, а таа веќе си има и неколку свои фан страни. Џина е во врска со фудбалерот Андреј Ѓуриќ, а Харис и Мелина ја одобруваат оваа врска.

Имено, додека Џиновиќ славел со еден куп познати и избрани личности, Џина им позирала на своите следбеници на терасата во скапата вила, а по тој повод покажа прекрасен поглед од Сењак.
Таа вечер Џина носеше црн фустан и веднаш се пофали со погледот од нејзиниот нов дом. Џина е многу активна на социјалните мрежи, каде е многу популарна меѓу нејзините врсници. Таа секојдневно комуницира со своите следбеници на Инстаграм и Тикток, а судејќи според нејзините објави, е на добар пат да стане инфлуенсер.
Сепак, сега ги изненади сите со својот пост кога сподели видео без ниту една влакна на главата, користејќи филтер што се појави на мрежите. Таа истакна дека смета дека е смешно како изгледа, и јасно доведе до знаење дека тоа е само шега.

Ќерката на Харис Џиновиќ, Џина, неодамна со своите следбеници сподели детали за нејзината врска со фудбалерот Андреј Џуриќ, а радозналоста на медиумите дознала за нестабилност во семејството на познатиот пејал.
Откако Џина, која имено има 17 години, јавно одговори на своите фанови на Инстаграм на разни и незгодни прашања во врска со нејзината интимност и врска, медиумите детално објавија насекаде по социјалните мрежи.

Фактот што името на неговата ќерка се појавува во написите во медиумите во таков контекст, наводно длабоко го вознемирило пејачот Харис Џиновиќ. Харис е наводно многу загрижен за Џина, поради сите вести што стигнуваат до медиумите, а најмногу преку Инстаграм – вели извор за Скандал и додава:
Тој веќе еднаш ја предупредил да скрие некои објави и таа ветила дека ќе биде повнимателна, но залудно. Оттогаш, медиумите сè повеќе пишуваат за неа бидејќи таа е во врска со млад фудбалер.

Мелина е очигледно највознемирена од целата ситуација и таа постојано ја брани својата ќерка, велејќи дека сите млади имаат Инстаграм и дека Џина не е виновна затоа што е во центар на медиумите, па кој би знаел дека нејзниот татко ќе биде толку познат..
Близок извор на семејството посочи дека засега пејачот Харис е смирен за целата ситуација, но кој би знаел што може да се случи во иднина. Сепак, Џина треба да биде многу внимателна бидејќи постојано објавува провокативни слики на својот профил.

Засега таа е малку повлечена од јавноста и не споделува се со нејзините следачи, а со оглед на нејзината возраст, не е чудо што татко и е толку вознемирен. Зошто Харис Џиновиќ е толку вознемирен, може да погледнете и сами на профилот на неговата ќерка, Џина, ОВДЕ.