Елена Велевска се фрцкаше како манекенка вака облечена, и објави супер вести за нашинците од Германија (ФОТО)

0

Елена Велевска, нашата фолк- пејачка е секогаш интересна во медиумите и на социјалните мрежи. Таа во интервју за Слободен печат го изјави следново за нејзиниот приватен живот откако се раздели со Маријан со кого има три деца:

-Сама на себе си станав досадна кога е таа тема во прашање и си ветив дека за прашањата поврзани со она кое што се случи изминатиот период, ќе молчам.

Кажав сè што имав да кажам и повеќе од доволно е. Во мојот живот не се случува ништо поинакво од она на секој кој го чита ова.

Како и во секоја професија така и во оваа има луѓе кои сакаат да ти наштетат, љубоморни се… Во оваа професија ако немаш расчистено со егото ќе си имаш проблем.

-Здраво драги мои, ве поканувам сите да се дружиме заедно по повод велигденската забавата што ја орагнизира црквата Света Петка од Дизелдорф, во најмасовен број да се собереме.

Да пееме сите во еден глас и да уживаме во македонските рефрени. Чао, ве сакам и ве очекувам“. Со оваа порака нашата позната пејачка, Елена Велевска им се обрати на своите обожаватели, нашинците од Германија.

Но, освен што е важно што кажа, важно е и како Елена е облечена додека ја снимала оваа порака.

Таа на стори покажа дека е топ облечена, во бел фустан- една доста оригинална креација, а Елена на покажа додека се фрцкаше како манекенка.

Претходна статијаСузана Спасовска не може да прежали дека овој нејзин близок човек веќе го нема (ФОТО)
Следна статијаГо имав најтажниот развод: Никој во историјата не се развел вака – Верица Шерифовиќ ги откри деталите од својот брак