Лепа Брена ја дигна ногата толку високо што ќе ве остави подзинати (ФОТО)

Српската музичка ѕвезда Лепа Брена деновиве има концертна турнеја, а откако настапи на Кикинда, следеше концертот во Александровац.

Брена долги години наназад ја држи својата популарност, а и по распадот на Југославија, таа остана број еден меѓу пејачките иако се појавија доста, но ретко која успеа да ја достигне нејзината слава и богатство.

Но кога е тековната турнеја во прашање, Брена својот изглед го сведе на сексапилот и секако долгите нозе по кои е препознатлива.

На нејзиниот Инстраграм се најдоа доста фотогфафии од настапите, но на една дефинитивно каде е со крената нога во вис ќе ве остави подзинати.

Претходна статијаМицкоски: Оние кои гласаа против и кои бојкотираа порачаа – ова е Македонија
Следна статијаДали да го пријавам брат ми? Фалсификуваше потпис од професор