Лила го покажа најубавиот жив ,,украс” во својот дом (ВИДЕО)

0

Новогодишната еуфорија нема кого не зафатила, особено на само два дена пред Новата 2020 година.

Домовите светат во најразлични бои од украси и сијалички, а за Лила веќе стана традиција да ја покаже декорација од празничниот амбиент во својот дом.

Висока елка, разни украси, свеќи… дневниот салон на ТВ водителката изгледа магично и освојува на прв поглед.

Сепак, оваа година има нешто ново и поралично од сите претходни.

Лила го има Рагранр -веројатно веќе знаете, тоа е нејзиниот мачор кој не сака неговата газдарица да го снима и фотографира.

Така беше и сега, додека таа го снимаше секој агол од домот, на крајот од видеото тука е и црно белиот мачор легнат на фотелјата, свртен со грб.

Се надеваме дека додека Лила спие или не е дома, Рагнар нема да ја уништи декорацијата, но во секој случај, годинава тој е најубавиот жив крзнен „украс“ во нејзиниот дом.

Видеото погледнете го ТУКА

Извор: Вистина

Претходна статија(ФОТО) Каракамишева го покажа сопругот – ,,типот” е страстен моторџија
Следна статијаСе игра ли договорена игра за одложување на изборите – Заев бара нов предлог за министер за МВР, Мицкоски не отстапува