Цеца објави преемотивна фотка од Аркан и нејзината ќерка Анастасија (ФОТО)

0

Цеца Ражнатовиќ се потсети на минатото и со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија која растажи голем број од нив, судејќи по коментарите.

Имено, популарната пејачка објави фотографија на која нејзината ќерка Анастасија го гушка покојниот татко Жељко Ражнатовиќ Аркан.

Оваа глетка се’ уште поттикнува тага во неа, па на неа додаде емотикон – скршено срце.

Претходна статијаРисте Ристески откри која пејачка од српската естрада му се допаѓа
Следна статијаГолеми промени во животот до Нова Година за 3 хороскопи