Јелена Спенџарска да ти била голем љубител на јајца (ФОТО)

0

Повеќе од една деценија во медиумскиот простор. Многу часови поминати пред камера и богато искуство на медиумско поле. Јелена Спенџарска е една од најуникатните и најпрепознатливите македонски тв водителки.

Познатата ТВ водителка од утринската програма на телевизија Канал 5, Јелена Спенџарска, на својот инстаграм профил се пофали дека знае да готви.И тоа не било што, туку јајца на око!

Претходна статијаГи оставав чорапчињата по елка – се отвори Марио од ,,Преспав”
Следна статијаНе е ни Меси ни Роналдо – еве кој е најбогатиот спортист на светот