Северина со ова ФОТО им ги затна муцките на сите што зборуваа дека се развела

0

Откако пејачката се појави на едно доделување на награди во Хрватска без сопругот, а после неколку часа на Инстаграм наместо Северина Којиќ беше само Северина, регионалните медиуми објавија дека нешто не е во ред со бракот на познатата пејачка.

Севе дојде сама да ја преземе наградата, што на сите им беше чудно со оглед на тоа дека Игор и таа се неразделни. Дека помеѓу нив не е се океј, беше јасно откако ја прашаа каде е Игор, а на што таа одговори:

Тој не дојде со мене. Таа не сакаше да одговара на прашања за нејзиниот сопруг, што ги изненади сите.

Таа уживаше во друштвото на децата кои беа со неа на сцената. Ако не излегуваа заедно понекогаш, ќе поминуваа време на телефон, што не беше случај сега“, велеше изворот кој се нашол на лице место.

Меѓутоа денес, Северина очигледно одлучи да ги прекине сите шпекулации околу нејзиниот брак. Таа објави фотка со Игор и неговите родители, познатиот пејач Кеба и неговата сопруга, како релаксирано вечераат во еден Белградски ресторан.

Инаку во јавноста е познато дека Северина е миленичка на родителите на Игор, особено на свекорот Кеба, кој инаку како што е познато и е колега од естрадата на Северина. Веројатно симпатиите се обострани, бидејќи Севе многу често објавува фотографии со нејзините свекор и свекрва.

Претходна статијаДоцна синоќа Николовски на прес праша: Што разговарале Вице Заев и Кичеец во јуни
Следна статијаМакедонецот Николов од Канада: Да се кандидирам за премиер и да покажам како се брани Македонија