Цеца за првпат проговори зошто се плаши за Анастасија – за Немања ова ќе биде разочарување, еве зошто (ВИДЕО)

0

Цеца во разговор со својата пријателка ги допрела ѝ мажите, кои многу ги интересира нејзиниот љубовен живот.

За љубовниот живот на фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ со години се шпекулира и нагаѓа, но никогаш не се знаело што ѝ се случува на пејачката на ова поле, освен кога беше во врска со Богдан.

Имено, врската на пејачката со Богдан беше во центарот на вниманието на јавноста, а Ражнатовиќ сега во разговор со својата пријателка, текстописецот Билјана Спасиќ отворено проговори за нејзиниот љубовен живот и дали има ново момче.

На изјавата на Билјана дека Цеца е сѐ уште млада за да има уште деца, познатата пејачка остана шокирана.

– Боже спаси ме Биљо, што ти е? Сега имам друга младост, тоа не ме интересира. Децата ми се големи, ги лулав, ги нишав, сама, сега можам само да уживам. Нема ништо со мене таму, мр тво море – искрено рекла Цеца.

Нејзината пријателка Биља тогаш изјавила дека видела многу убав дечко во Грција, алудирајќи на тоа дека можеби на Цеца ќе ѝ се допадне.

– Видов нешто интересно во Солун, но да ти покажам фотографија, ќе превртиш со очите – искоментирала Биља, на што Цеца одговорила:

– Боже чувај ме, по твој избор – се пошегува Цеца.

Тие двете потоа на емисијата продолжиле да се расправаат за нивните типови мажи.

– Како можеш да го кажеш тоа, и тие твоите вонземјани со плочки – рече Биља.

Цеца потоа јасно стави до знаење дека нејзиниот тип се мажи во добра физичка форма.

-Тоа е здравје, а оние твоите со стомаци полни со холестерол, тргни ми ги, мајко – изјави Цеца во новата епизода од серијалот „Цеца шоу“ што се емитува во петок во 22 часот на телевизија „Блиц“.

На крајот се согласиле да останат пријателки доживотно, бидејќи немаат ист тип на мажи.

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ – Аркан беа во голема љубов од која ги добија синот Вељко и ќерката Анастасија, но бракот на Цеца и Аркан не беше идеален и секој друг брак.

Пејачката секогаш велеше дека имала прекрасен брак со нејзиниот покоен сопруг. Цеца во неколку наврати кажувала дека Аркан по дома е мирен и насмеан човек, а не опа сен како што го прикажуваат медиумите.

Во текот на петте години брак никогаш не се скарале, но Цеца признала дека на нејзиниот сопруг не му се допаѓало едно нешто кај неа.

Имено, бракот на Цеца и Аркан бил полн со толеранција, но додека Цеца не се мешала во работата на нејзиниот сопруг, тој имала одредени замерки за нејзината кариера.

Така, се наведува пример од времето кога пејачката го промовираше албумот „Девојко, вештице“. Во тоа време таа секогаш носела долга црвена перика, која ја имала во две верзии – кадрава и права.

Така се појавувала во сите емисии и видеа, но носела и перика по дома од навика, што малку му пречело на Аркан.

– Кога ќе дојдеше Жељко дома и ќе ме видеше со периката, ми велеше: Жено, тргни го тоа ќебето од глава! А мене, навистина ми се допаѓаше да имам долга црвена коса и кадрици, рекла Цеца.

Новинарите ја застанаа Цеца во дотерано издание и ја прашаа за нејзините децa, а Цеца рече:

-Моите деца веќе се пораснати. За Вељко не се секирам многу, тоа ви е јасно“, кажа низ смеа Цеца, па продолжи:

„Што се однесува до Анастасија, како и секоја друга девојка, внимателна е зашто никогаш не се знае дали ќе наидеш на имигрант или психички по реметена личност, тоа на секој може да му се случи, па дури и мене.“

По оваа изјава, веројатно Немања, дечкото на Анастасија малку ќе биде разочаран бидејќи Цеца не е сигурна дали тој ќе биде вистинскиот за Анастасија, па затоа уште се секира за неа.

Целото видео погледнете го ОВДЕ.

Претходна статијаОткриена вистината, еве во какви односи се навистина Брена и Пријовиќ
Следна статијаНе е Миша, но е многу шармантен: Внукот на Гидра од „Жикина Династија“ поседува неверојатна убавина, гените не се шега (ФОТО)