Анастасија од Цеца девојчето откри дали синот на Брена навистина раскинал со Сандра

Пред десетина дена, српски Курир објави дека помладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ, повторно е слободно момче. Тој наводно ја раскинал врската со Сандра Милјаковиќ.
За тоа сведочи и фактот дека синот на Брена ги избриша нивните заеднички фотографии од Инстаграм, но сепак тој и Сандра се следат на оваа социјална мрежа. Но, тоа не е сè.
Виктор остана со своето семејство на црногорското приморје, каде ужива на јахта, додека неговата сега веќе поранешна девојка беше со пријателите на фестивалот „Егзит“ во Нови Сад.
Патем, ова не е прв пат тие двајца да имаат бурен период во врската. Пред една година, Сандра го напушти Виктор затоа што наводно на неговиот телефон пронашла пораки дека разменувал нежности со друга девојка.
Тие успеаја да ги надминат несогласувањата и до неодамна ги немаа. Двајцата патуваа низ светот и објавуваа заеднички фотографии од егзотични дестинации секој ден, како и патувања прошетките низ Белград.
Сепак, неволјите во рајот се појавија по неодамнешната прослава во ресторан во главниот град, каде што неговата мајка и Саша Поповиќ организираа забава по повод повлекувањето од „Гранд“.
Тогаш беа заедно и немаше што да покаже дека ќе раскинат само неколку дена после тоа. Судејќи според фотографиите што Сандра ги објавува на социјалните мрежи, таа одлично се забавува со пријателите. Дали ќе се смиат или не, останува да видиме во наредниот период.
Но дали е навистина така, одговара ќерката на Цеца, младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ со последната снимка од еден локал во Будва.

Имено, иако Цеца и Брена можеби не се „први другарки“, децата сепак им се дружат, па Анастасија откри дали Виктор и Сандра се се’ уште заедно?
Виктор и Сандра моментално се во Будва, а синоќа поминаа време во друштво на Анастасија Ражнатовиќ, која на својот профил на Инстаграм сподели видео во кое откри дека помладиот син на Брена сè уште ужива покрај атрактивната русокоса.

Сандра и Виктор беа насмеани и расположени и наздравуваа со насобраните пријатели во друштвото во кафулето.
Да потсетиме, двајцата беа во љубов две години, а веста за наводното раскинување се појави во медиумите пред една недела, која малку потоа беше демантирана, а сега љубовта потврдена и со видеодооказ.