Водителката Милена ,,згрме” во минич со прекрасните нозе (ФОТО)

Нашата најшармантна водителка која редовно ја гледаме на Канал 5 телевизија ,,згрме” во ,,вамп” издание.

Милена Антовска Станковска важи за една од најубавите и најшармантните водителки кај нас, а кога се појави пред камерите во едно вакво издание никој не можеше да го тргне погледот од нејзините убави нозе.

Милена не ретко знае да се фотографира во студиото и да објави фотографија на социјалните мрежи.

Таа позираше во црн тесен фустан со кусо здолниште и црни чизмички, а во преден план се нејзините долги нозе.

„Ехххј Миленче маа… Ама нога вртиш“, „Време беше нешто да покажеш“ беа само некои од коментарите под фотографијата на Милена на социјалните мрежи.