Го претера ли – Карлеуша се облече за настап како на филм за возрасни (ФОТО)

0

Иако својата „пинк“ фотосесија во лифтот на Инстаграм балканската „скандал дама“ Јелена Карлеуша ја опиша како „говор на телото“, многумина ја окарактеризираја малку поинаку… Како „порно Барби“.

Карлеуша овој пат ја поминала „црвената линија“, па нејзиниот аутфит за настап повеќе наликува како пејачката да тргнала на снимање филм на возрасни, отколку на концерт! Секси гаќички, градник и жартиери од проѕирна розова тантела и високи розови чизми до препони во кои Карлеуша изгледа како да е гола!

Коментарите и лајковите го поплавија Инстаграм, а лифтот…? Мажите плачеа да се најдат со неа во него… и молеа Бога да се заглави!

Претходна статијаБоки 13 побара да се прегледа камерата на неговите родители за да се види кој ја зел торбата со пари
Следна статијаМартин ја покажа сопругата – ова е снаата на Драган Вучиќ (ФОТО)