Фолкерката Ана Бекута станала за буквално да ѝ ја покрие устата на Карлеуша

0

Гледачите на „Ѕвездите на Гранд“ судејќи по најавата, ги очекува уште една бурна емисија.

Имено, Јелена Карлеуша карикирала пеење на една кандидатка, по се изгледа од тимот на Ана Бекута, па фолкерката почнала да се препира со неа.

Во еден момент дури стана од своето столче и ѝ пришла и буквално ставила рака врз нејзината уста за да престане.

Освен тоа, кога Карлеуша во еден момент изјавила дека никој од нив повеќе нема нерви, гостинката член на жиротот, Гоца Лазаревиќ рекла:

„А, да го промениме жирито? Ќе дојде кој има нерви“.

Претходна статијаНа настап во Германија на Дарко Лазиќ му улета девојка која тврдела дека има вонбрачно дете со неа
Следна статијаСе појавија фотки од Анастасија, ќерката на Цеца – како изгледала пред и по ,,пластиките”