Сандра Африка во паника – протече нејзино експлицитно видео?

0

Порно видео снимка од Сандра Африка овие денови кружи на социјалните мрежи и на сајтовите за возрасни. Видео снимката е направена во спална соба во која наводно пејачката лежела на креветот и се допирала по целото тело, а најмногу околу интимните делови.

Според видео снимката се гледа дека таа не се снимала за самата себе, туку за некој друг на кое веројатно му го пратила. По ова се огласи и самата пејачка која сето ова го демантираше.

-Тоа на видео снимката не сум јас. Девојката воопшто не личи на мене. Исто така по сите детали лесно се забележува дека станува збор за друга девојка. Јас имам и бемка помеѓу градите и тетоважи по рацете. Само слеп и будала може да каже дека сум јас, вели Африка.

Претходна статијаГи има ширум Македонија: Килограм се продава за 1.000 евра
Следна статијаИ ја спасив душата! Дечкото на Дуња Илиќ открива како без свест ја носел во болница