Се огласи и мајката на Карлеуша – Дивна упати многу интересна порака

По скандалот со Карлеуша се огласи и нејзината мајка Дивна.

Таа ја објави оваа фотографија па праша, дали на новинарите им е поинтересна Карлеуша отколку да се свртат кон Путин.

Јелена Карлеуша деновиве е во центарот на вниманието поради наводната афера со фудбалерот Огњен Врањеш и експлицитните фотографии кои излегоа во јавноста, но ова не е прв пат пејачката да се соочи со ваков скандал.

Имено, пред повеќе од 10 години Карлеуша беше обвинета за неверство од страна на првиот сопруг Бојан Кариќ кој наводно ја фатил на дело во кревет со телохранителот.

После тоа парот се разведе, а Карлеуша во јавноста зборуваше дека неверството и било наместено затоа што неговото семејство не ја сакало за снаа бидејќи била пејачка.

Душко Тошиќ е третиот актер во порносагата меѓу Карлеуша, неговата сопруга, и Врањеш, негов колега по топка.

Тој е оној за чиишто рогови се бие медиумската битка – му набила ли Јелена рогови на Душко или не, така пто воопшто не му е сеедно што се случува и што се случувало.

Досега Душко добро се држи и не реагираше на информацијата дека Огњен бил на настап на Јелена и на неа потрошол 20.000 евра.

Но, потоа се појавија експлицитните фотографии, а Душко на нив реагира како што би реагирал некој со дебели нерви.

Душко не реагираше ниту на фотографиите со бемката. Тие се во Кина во моментов.