(ФОТО) Поради овие 7 фотографии на Карлеуша одлепи цел свет и нет

Пејачката Јелена Карлеуша поседува профил на Инстаграм веќе неколку години каде многумина ширум светот дознаа за неа .

Од луѓето од далечните краеви па се до познатата американска водителка Венди Вилијамс и голем број странски медиуми.

За неа, а посебно за нејзините фотографии, нашироко се зборува, како кај нас така и „преку“.

Некои нејзини модни комбинации ги ископира и Ким Кардашијан , Бијонсе и многу други ѕвезди.

Карлеуша неретко ја прогласуваат за најдобра стилска дама во Србија.

Да не се парите можеби нема да изгледа вака како што изгледа во моментов.

Карлеуша е позната и по тоа што е сопруга на фудбалерот Душко Тошиќ.

Претходна статијаСите продолжени викенди: Во 2019-та ќе имаме три споени повеќе од годинава
Следна статијаВистинска убавица – ова е ќерката на српската пејачка која не се појавува во јавност