Водителката на “Sвездите на Гранд” Сања Кужет крие тајна која конечно е откриена (ФОТО)

0

Водителката на најгледаното балканско музичко шоу „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет со години наназад крие една тајна од својот приватен живот далеку од очите на јавноста.

Иако неодамна се омажи по втор пат и доби син, Сања пред девет години била во брак со член на обезбедувањето на телевизија Пинк, Зоран Пипер со кои исто така има син. Кума на првата нејзина венчавка била Лепа Брена.

-Тоа беше љубов на прв поглед, Сања тогаш важеше за една од најатрактивните водителки, а тој беше многу упорен, бидејќи таа многу му се допадна. По неколку месеци забава, решија да се венчаат, открива извор за српските медиуми. Инаку во тоа време Сања била водителка на временска прогноза.

Претходна статијаВе очекува развод: Овој хороскопски знак ќе биде баксуз во љубовта во 2019
Следна статијаОд оваа зима нема да можете да го возите автомобилот секој ден – владата со мерки против загадувањето