ФОТО Ќерката на познатиот српски пејач е причината за разводот на Ана Николиќ и Раста

0

Долго се шпекулираше поради што Ана Николиќ одлучи да стави точка на својот брак со Стефан Ѓуриќ раста, а како што пишува српски Ало, причината за тоа е трета личност, односно ќерката на пејачот Миле Китиќ, Елена.

Имено, се започнало кога Ана ги пронашла пораките како доказ дека раста е близок со Елена, со која година дена работеше на нејзиниот албум.

Кога ги прочитала, Ана дознала дека раста постојано ја лажел и дека неговиот однос со Елена не бил строго професионален, но и и дека пред да бидат заедно со Ана, Раста бил близок и со Елена.

Како што вели близок извор на пејачот, баш таа преписка открила детали за тајната врска, што довела до конечна одлука да се разведат и кренат раце од тој брак.

-Односот меѓу Ана и Раста беше на стаклени нозе, меѓутоа кога таа дозна за допишувањето и фактот дека Елена и Рста некогаш биле заедно, Николиќ реши да стави точка на бракот. Тогаш се увери дека неговите оправдувања дека Елена ја гледа како помлада сестра, не се вистина, туку постојано ја лажел.

Тогаш откри дека тие одамна се заедно. И беше јасно дека нејзиниот сопруг и Елена кријат бурно минато и се почувствува измамена, вели изворот за порталот „Ало“.

Претходна статија(ВИДЕО) Југо какво што од секогаш сте посакувале – оди 230 километри на час
Следна статијаПознато што ќе се случи со Македонците што се во процедура за вадење бугарски пасош