(ВИДЕО) Карлеуша се посрами за цел живот: Се обиде да сурфа, но работата тргна на лошо

Пејачката Јелена Карлеуша во моментов е на одмор со своето семејство и секојдневно објавува фотографии од егзотичната дестинација каде се наоѓа.

Денес таа покажа дека сурфањето не и оди од рака, а снимката која ја објави, а на која се обидува да се качи на даската предизвика смеа кај многумина.

Сопругата на фудбалерот Душко Тошиќ во еден момент падна неможејќи да одржи рамнотежа, а целата ситуацијата може да ја погледнете во продолжение.

Видеото погледнете го тука