Исплива заедничка снимка – Душко Tошиќ и Софија заедно во ноќен клуб ВИДЕО

Скандалот во кој главни актери се Јелена Карлеупша и Огњен Врањеш не стивнува, а потоа тоа испливаа и детали за врската меѓу Душко Тошиќ, сопругот на пејачката и манекенката СофијаМилошевиќ.

Имено, според пишувањата на српските медиуми пред заминувањето од Србија, Душко на Софија ѝ резервирал карта авионска за 16. јануари и се било подготвено и договорено за да дојде кај него.

Софија остро ја демантирала оваа вест, па дури и Карлеуша ја споделила на Инстаграм. Сега се појави снимка на која Душко и Софија заедно се забавуваат во ноќен клуб во Белград.

Во регионалните медиуми се појавија вести дека наводно Душко Тошиќ ја изнверувал Јелена Карлеуша со сопругата на неговиот колега од српската репрезентација, Зоран Тошиќ.

– „Потполно полуде по неа. Во една прилика и испрати порака: „Добро презиме си одбрала, ама лошо име“, алудирајќи на фактот дека и тој и Зоран имаат исто презиме – Тошиќ. Јована го блокирала бидејќи не сакаше да има ништо“ – изјавил близок извор на еден од српските портали.