Елена Велевска бремена по четврти пат? Кога имав криза во бракот ми се роди оваа идеја

0

Елена Велевска, неодамна учевствувала на снимање на Новогодишна емисија, но истото морало да биде прекинато бидејќи на пејачката и се слошило. За нас, ова е доволна причина да мислиме дека е бремена, велат од естрадниот магазин “Ексклузив” на 1ТВ.

Елена Велевска во гостувањето во нивната емисија пред извесен период, потврди дека пред да и се појават проблемите во бракот, таа размислувала за четврто дете.

-Тоа е голем чекор, но зошто да не – изјави Велевска.

Инаку летово јавноста беше сведок на краткиот распад на бракот на Елена и инејзиниот сопруг. Тие по медиумите си пуштија отровни стрели, но по само неколку месеци објавија дека ги надминале недоразбирањата и се смириле.

Претходна статијаНајдобар досега: Овој викенд ќе биде совршен за овие хороскопски знаци
Следна статијаПристига циклонот Невен: Очекувајте снег, дожд и големи студови во Македонија