Сакаа да ја скараат со детето па Цеца жестоко реагираше: Ова е сè е лага

0

Во еден дневен весник се појави вест во која близок извор на семејството Ражнатовиќ тврди дека Вељко Ражнатовиќ по свадбата ќе ја напушти семејната вила на Дедиње.
Како што пренесуваат некои медиуми, тој планирал да купи и стан. Меѓутоа, изгледа дека написите не се точни.

Иако изворот тврди дека Вељко планира да купи стан за себе и идната сопруга, сепак Цеца ги демантираше овие вести. Таа на својот Инстаграм објави фотографија од веста и напиша дека се е лага.

Претходно неделава, во врска со написите дека Вељко ќе се жени, Цеца изјави: Ќе правиме голема српска свадба. Но, засега не би сакала да ги откривам деталите, изјавува мама Цеца. Неофицијално, српскиот магазин пишува дека свадбата ќе се случи во месец јуни 2019 година во познат белградски хотел.

Претходна статијаАлександра, водителката на “Брза кујна” во февруари повторно во невестински фустан
Следна статијаИгор Џамбазов итно пренесен во болница