Карлеуша ја опиша средбата со Дарко Лазиќ два дена пред сообраќајката

Јелена Карлеуша се потсети на неодамнешната средба со пејачот, па таа тоа го сподели на Твитер.

loading...

„Во неделата се враќав од Германија со истиот авион во кој беше и Дарко. Бидејќи сум вообразена, минав покрај него пред полетувањето, без поздрав.Влегов во авионот и почна да ме гризе совеста, па по стјуардесата, на Дарко, Дара и Раста им испратив по едно шише вино за време на летот. Кога слетавме убаво се поздравивме“ – пишува Карлеуша на Твитер.

За жал, два дена подоцна се случи страотната сообраќајна несреќа по која Дарко Лазиќ се’ уште се бори за својот живот!

loading...