По скандалите изминатиов период, Северина како ништо да не се случило му се обрати на Кеба

0

Северина Којиќ, која деновиве повторно се најде во центарот на вниманието откако „протекоа“ нејзините еротски фотографии на Интернет, конечно излезе од „илегала“ и се огласи на Инстаграм.

Имено, популарната пејачка му упати роденденска честитка на својот свекор, фолк-пејачот Драган Којиќ Кеба, на кого му порача: Свеки мој, среќен роденден, те сакам до небото и назад, па околу, и лево и десно, а најмногу го сакам твоето срце.

Ти посакувам се’ најубаво на светот и ти благодарам што си ми како татко, а на Александар дедо кој го обожава… А тоа мора да е магија, Кебо“, напиша Северина во коментар на фотографијата што ја објави на Инстаграм.

Претходна статијаТурски туристи се колнат дека ги виделе Емина и Седатин како се шетаат во Германија прегрнати
Следна статијаЦеца проговори искрено за Марина Туцаковиќ