По скандалите изминатиов период, Северина како ништо да не се случило му се обрати на Кеба

Северина Којиќ, која деновиве повторно се најде во центарот на вниманието откако „протекоа“ нејзините еротски фотографии на Интернет, конечно излезе од „илегала“ и се огласи на Инстаграм.

Имено, популарната пејачка му упати роденденска честитка на својот свекор, фолк-пејачот Драган Којиќ Кеба, на кого му порача: Свеки мој, среќен роденден, те сакам до небото и назад, па околу, и лево и десно, а најмногу го сакам твоето срце.

Ти посакувам се’ најубаво на светот и ти благодарам што си ми како татко, а на Александар дедо кој го обожава… А тоа мора да е магија, Кебо“, напиша Северина во коментар на фотографијата што ја објави на Инстаграм.