(ФОТО) Карлеуша била лудо вљубена во познатиот пејач – тој не сакал да ја погледне

Јелена Карлеуша е мајстор во шоу бизнисот, прав шоумен и навистина успешна пејачка, а нејзиниот живот не бил секогаш лесен.

За првата песна мајка и позајмила пари, а денес Јелена има богатство.

Нејзиниот вереник во кого беше заљубена Чанда, беше убиен кога се враќаше од погреб, и требаа години да го преболи и му отпеа песна, а потоа ја обвини Цеца со Аркан за загубата.

Малкумина знаат дека била заљубена во пејачот Жељко Шашиќ кој не и ја возвратил љубовта.

Претходна статијаНајлошите вести за Дарко Лазиќ допрва доаѓаат – лекарите не знаат како да му го кажат ова
Следна статијаГи очекува најдобриот месец во животот – овие знаци ќе имаат среќа во Ноември