Ден пред Нова година овој хороскопски знак да ја гребе оваа грепка

0

Две недели точно не делат од новата година. Многумина ќе си замислат желби кои не им се оствариле годинава, а за некои 2018та ќе заврши со среќни вести.Рибите ќе ја имаат таа среќа да добијат голема сума пари.

Астрологот Слаѓана посочува дека ѕвездите им се наклонети на Рибити на крајот на декември односно последниот ден а предвидуваат дека токму детелинката од игрите на среќа ќе биде пресудна токму околу пладне.

Па ако нешто ве натера тој ден да играте игра на среќа не двоумете се нема да згрешите.

Значи, гребете гребки кои на насловната страна имаат детелинка.

Претходна статијаНе е ни Меси ни Роналдо – еве кој е најбогатиот спортист на светот
Следна статијаЖена ми е незадоволна од бракот, ама изгледа неа само парите ја интересирале