Богдана во бикини си игра со синот, до неа сестра ѝ, која од која поубава (ФОТО)

Од кога Богдана Родиќ и Вељко Ражнатовиќ ја започнaa врската, a особено откако стапија во брак, ретко кога јавноста може да ги види раздвоени.

Синот на српската пејачка Цеца Ражњатовиќ, неодамна напомена дека неговата избраничка му е најголемата поддршка во боксерската кариера.

Во јуни минатата година, Вељко и неговата сопруга Богдана Ражнатовиќ станаа родители. Цеца Ражнатовиќ стана баба.

Породувањето било со помош на царски рез, а ја породил докторот кој ја породи и Цеца, доктор Миленко Пророчиќ. Бебето го доби името по својот дедо Жељко Ражнатовиќ.

Снаата на Цеца инаку има две постари сестри кои се подеднакво убави и атрактивни како и Богдана, од кои Бојана, постарата, особено плени со својата убавина.

Претходно, српските меидуми објавија дека Цеца и Гоца Божиновска станаа речиси роднини, благодарение на своите синови, Вељко на Цеца и Мирко на Гоца.

Мирко Шијан наскоро ќе се жени со Бојана Родиќ, која е сестра на Богдана Ражњатовиќ, сопругата на Жељко, што значи дека Вељко и Мирко ќе станат баџанаци.

Фотографиите на социјалните мрежи се вирални. Сестрите неодамна беа во Мајами, а на фотките од таму, каде што се сите три се особено горди.

Бојана ги сака патувањата и го користи секој момент да биде со нејзините две сестри. Дипломирала на Правниот факултет и сега успешно работи во семејната фирма.

Но, јавноста послабо ја знае другата сестра на Богдана, Наташа која е исто така многу атрактивна девојка. Наташа Родиќ, сестра на Бојана Родиќ и Богдана Ражнатовиќ, објави невидена фотографија на својот Инстаграм профил.

Фотографијата што ја објави Наташа очигледно е направена во текот на летото додека малиот Жељко, син на Богдана и Веjко Ражнатовиќ, беше бебе.

Бојана го држеше, а Богдана не ја криеше насмевката на лицето. И двете беа во костими за капење, а многумина коментираа за совршениот изглед на сестрите, особено затегнатото тело на Богдана по породувањето.

Инаку, Бојана Родиќ наскоро ќе стане мајка. Таа и нејзиниот партнер Мирко Шијан чекаат син.

Наташа пак, неодамна наполни 30 години и судејќи според фотографиите, таа никогаш не изгледа подобро. Наташа дефинитивно успеа да ја донесе својата линија до совршенство.

Имено, Наташа објави селфи од семејната куќа во Тител. Родииќ го „здрма“ Инстаграм облечена во црно палто и панталони со змијски принт.

Фото: Инстаграм принтскрин

Претходна статијаСе огласи Никола Груевски – најавува промени и упати порака до властите
Следна статијаИзјави дека е 10 класи подобра од Гавазова и од Велевска: Јас сум на врвот, па десет места празни, па се останато