Го стаписа цело жири: Кандидат во „Ѕвездите на Гранд“ јавно призна дека е вонбрачен син на познат пејач

0

Музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ од година во година е се популарно. Сепак, и покрај тоа што сите сакаат да гледаат добри пејачи и таленти, сакаат и добро шоу.

Покрај талентираните пејачи, тука е и категоријата „Шампионите на Гранд“.

Видеото кое ќе го погледнете ве продолжение е од првата сезона од ова музичко натпреварување, кога еден кандидат пред жирито призна дека е син на популарниот пејач Ера Ојданиќ.

Целата ситуација погледнете ја во продолжение.

Претходна статијаФОТО: Искршено возилото на вујкото на Мартин Нешкоски
Следна статијаФОТО: Еди Рама воопшто не сака да ги избрише коментарите на „Илирида“