Беквалац реновираше дома- cобата на ќеpките изгледа како бајкa (Ф0Т0)

0

Пред 14 години, Наташа Беквалац се разведе од Данило Икодиновиќ, а потоа пред 7 години ја раскина врската со Љубо Јовановиќ, а се разведе од Лука Лазукиќ во 2018 година. Како живее Наташа Беквалац сега?

“Денес сум слободна како птица. Кога станува збор за развод, толку е стресна ситуација. Во таква стресна ситуација, не знам која личност може да ги следи медиумите.

Знаев дека имате информации, знаев каде, во принцип, кога ќе се случи такво нешто, барам да извлечам нешто добро. Јас сум личност која многу им верува на луѓето и зборува за себе, тоа се смени сега.

Тоа беше пред 14 години, јас бев поинаква и зборував многу повеќе. Нормално е дека кога некому ќе му кажете во доверба, на некоја личност. Тоа се појавува во јавноста брзо, иако зборувате во доверба.

Кога станува збор за овие други работи, имавме пресметка за десетина насловни страници. Јас сум штелувана да не се сеќавам навистина. Заборавам брзо. Сосема сум одладена “, рече Наташа.

Таа никогаш не се обидувала да ги сокрие своите чувства, па затоа толку често била мета на критики во јавноста за нејзините ставови, постапки и избори.

-Медиумите порано беа немилосрдни кон мене. Понекогаш е многу несоодветно, не ме земаат предвид како личност и жена. Тогаш не можевме да најдеме адекватен одговор.

Секогаш имав добра музика, полни клубови, настапи. Можеби тие придонесоа да бидам попривлечна во таа медиумска смисла. Од самиот почеток на мојата кариера се навикнав на тој „нож“ со кој научив да живеам кога станува збор за медиумите.

Делови од мојот приватен живот беа почесто на насловните страници отколку мојата музика. Не можете да изберете, дури и овие лоши работи кои често се украсени.

Јас сум многу посреќна од порано. Некогаш сум среќна, некогаш сум помалку среќна. Во суштина, јас сум задоволна жена “, рече Наташа Беквалац.

Наташа Беквалац често се шегува на сметка на својот љубовен живот, а сега ги насмеа своите следбеници на Инстаграм објавувајќи кога напиша дека повторно се за вљубила.

Имено, таа призна дека „полудела“ по шпанскиот актер Марио Касас, и ја сподели неговата фотографија на својата приказна на Инстаграм и напиша:

„Само да пријавам дека се за loveубив во ова момче и дека тој е мојот дечко од вчера“. Таа тогаш објави дека му испратила порака, иако знаела дека нивната љубов е „платонска“.

Инаку, Марио Касас е омилен кај многу девојки, уште од филмот „Три метри над небото“, а веруваме дека Беквалац не е единствената што му фрлила око.

Наташа Беквалац неодамна го реновирала станот од подот до плафонот и создала бајка во крем боја во која ужива со своите девојки Хана и Катја.

Сега секој има посебно катче, но ако ги погледнет фотографиите од Инстаграм на поп-ѕвездата, Катја може да се пофали дека нејзината соба е најубава.

Наташа објави стори на кое јасно може да се види како изгледа катчето на нејзината помала ќерка, додека таа безгрижно си игра со своите миленици.

Исто така, има голем кревет, бело биро (подготовките за одење на училиште следната година се во тек), омилени играчки, тапети со разиграни апликации, завеси од кои едната е бела и проѕирна, а другата во нежно светло розова боја , слики со интересни натписи, еден балон од неодамнешна роденденска забава.

Во неодамнешното гостување на ТВ Курир кај Иван Гајиќ, пејачката призна дека е исклучително среќна и дека Хана и Катја засекогаш и го исполниле срцето и нема повеќе да се мажи.

Претходна статијаКако изгледа студентски живот во Америка, Илина покажа каков pучек cи направила за само 7 минути
Следна статијаЦеца откри емотивна приказна за Вељко- му pеков, плачи си сине