Ѕвездата на Гранд со голема трансформација, сите се чудат, а таа ужива на плажа (ФОТО)

Натпреварувачката на „Звезда Гранда“, Крстиња Тодоровиќ, драстично ослабе по опера-цијата на желудникот, а таа еднаш откри дека Саша Поповиќ вети дека ќе плати за операцијата за отстранување на вишокот кожа кога ќе дојде време.
Таа направи неверојатна трансформација. Покрај одличниот глас, таа покажа дека работи и на себе и на својот изглед, со цел да биде што е можно поподготвена да излезе на сцена.

Таа досега ослабе осумдесет килограми и е горда на тој факт што не се откажа. Крстиња зборуваше за тоа колку и помогна конкуренцијата, кој ја поддржа и ги открива советите дадени од Марија Шерифовиќ во интревју за expresstabloid.ba
Што ви донесе „Звезда Гранда“?

-Гранд е прекрасно искуство. Како прво, една борба и постојана инвестиција во себе и своите перформанси.

Колку сте посилни и поподготвени оваа сезона?
– Многу сум посилна и поподготвена, само затоа што сум постара. Оваа сезона трае малку подолго, доволно за да се види разликата помеѓу тоа како беше на почетокот и како е сега.
Татко ти и е познат на јавноста од емисијата „Никогаш не е доцна“. Колку ве советува?

-Да, татко ми е голема поддршка, советник и критичар.

Дали жирито е строго?
– Жириро е тука да укаже на можните грешки со нивните коментари и критики. Според мое мислење, не е строго и верувам дека сите коментари и критики се исклучиво за наше добро.

Како е да се работи со Марија Шерифовиќ?
-Марија е првенствено одличен човек, професионалец и самиот факт дека имате шанса да работите со извонредна пејачка е фасцинантен. Марија е менторка во секоја смисла на зборот и јас сум многу благодарна за нејзиниот успех што го постигна.
На кој совет се сеќавате?

-Секогаш ни кажува да пееме со срце и кога го правиме тоа, публиката мора да го почувствува тоа, а во нашиот случај и жирито.

Натпреварувачката Крстиња Тодоровиќ ослабе над 80 килограми од почетокот на натпреварот во „Звезде Гранда“.
Крстиња привлече големо внимание на музичкиот натпревар, како со својот глас, така и со трансформацијата на нејзиниот изглед.

Крстиња е активна на социјалните мрежи, а со една објава на својот Инстаграм профил привлече големо внимание.
Пејачката објави фотографија од плажа, а многумина заклучија дека младата sвезда е буквално преполовена, а корисниците на споменатата социјална мрежа редовно го фалат нејзиниот изглед во коментарите. Таа е сега како сосема друга личност.

Претходна статијаВодителката Јана се налути: Брат ми имал бугарски пасош. НЕ, нит он нит било кој од моето потесно семејство нема никогаш да го има
Следна статијаНаташа Беквалац објави дека ѝ е преку глава, Карлеуша веднаш скокна со реакција (ФОТО)