Наташа Беквалац објави слика на која ретко кој би ја познал: Оваа кукла е сериозен маж

Пејачката Наташа Беквалац изјави дека повеќе не може да се замислува во брачна заедница, па затоа едноставно ќе се забавува.

Наташа Беквалац е позната и по својот бурен приватен живот. Таа е омажена три пати, има две прекрасни ќерки и многумина се прашуваат кога по четврти пат ќе зачекори на лудиот камен.

“Избрав поинаков живот. Живеам во хармонија и мир со моите ќерки, со голема поддршка од моето семејство.

Не е познато што носи животот, но во овој момент не можам да замислам некој да ми го привлече вниманието.

Ниту сум разочарана ниту очајна , ниту повредена жена што отишла во друга крајност и негува непријателство кон мажите. Ги сакам, но секој избира модел на живот.

Сега, покрај сè, покрај Хана, Катја и кариерата, не се гледам себеси во заедница со маж.

Кога имате две ќерки и сè друго што го носам на грб, речиси е незамисливо да имате емотивен живот “, вели Наташа.

Наташа пораснала со сестрите Драгана и Кристина, а мајката Мира и таткото Драгољуб секогаш им давале целосно внимание. Бидејќи била немирна, честопати влегувала во расправија со својата петгодишна сестра.

“Јас и Кристина се каравме многу. И денес е исто. Едноставно не се бориме повеќе. На двете Драгана постојано ни пречеше.

До моите тинејџерски денови, сите три спиевме во иста просторија и најмногу ми се допаѓаше кога ќе дојдат пријателите на Драгана, да ги слушам тајните и приказните на нивните другарки од мојот кревет горе. “, рече пејачката.

Пејачката Наташа Беквалац почна на музичката сцена како тинејџерка, па дури и тогаш можеше да се претпостави дека нејзината кариера ќе оди во нагорна линија.

Волшебната русокоса отсекогаш привлекуваше машки воздишки со својот привлечен изглед, па го доби прекарот „Новосадска Барбика“.

Сега Наташа објави фотографија од своето детство која ги воодушеви сите.

Беквалац има кратка, кафеава коса на сликата, а како што и самата изјавила, имала седум години за време на фотографирањето.

„Само да ви ја покажам оваа кукла на седумгодишна возраст, тогаш беше очигледно дека ќе прерасне во сериозен маж, така и бидна“, напиша Наташа во описот на Инстаграм.

Фото: Инстаграм принтскрин