Атрактивната девојка кој безмалку гола влета на финалето од ЛШ доаѓа во Скопје

0

Девојката која за неколку минути стана планетарно позната доаѓа во Скопје!

Кингсли Волански сите ја запознаа по втрчувањето на теренот во финалето од Лигата на шампионите помеѓу Тотенхем и Ливерпул.

Преку ноќ таа стана вистинска ѕвезда.

Волански заедно со Витали Зровецки, нејзиното момче кое ја смисли целата во четврток ќе гостуваат во Скопје на луда забава!

Претходна статијаДетали за спектакуларната утринска акција на полицијата – вредна 7.5 милиони евра
Следна статијаГрадоначалникот лично се пресметал откако го фатил разбојникот кој му влегол дома