После овој разговор било јасно дека ќе се разведат – Северина бесна на сопругот

Откако во српските медиуми се појави веста дека Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ се разведуваат, а се крена уште поголема прашина откако таа не дојде на концертот на својот свекор кеба, иако беше најавена како гостин, српски Курир ги открива причините.

Познато е дека убавата Хрватица Северина се дружеше многу со сопругата на Жељко Јоксимовиќ, заедно беа на одмор во 2016. а парот им дојде и на свадба.

Добро упатен извор вели дека настанала голема кавга поради нив кај семејството, за причини кои се познати само на нив, а Северина се заканила на Игор дека веднаш со синчето ќе оди во Загреб.

Така наместо на концерт, од судењата со Поповиќ се вратила во Загреб.

На Кеба тешко му паднало што морал да ги откачи Јоксимовиќ и сопругата поради Северина, па ситуацијата се продлабочила.

Драган Којиќ ја очекувал својата снаа но на половина концерт се дознало дека нема да дојде.

Северина и Игор засега се немаат огласено.

Претходна статијаСе огласи Јована околу пишувањата дека таа е причина за наводниот развод на Северина
Следна статијаЌерката на Зорица Брунцлик се мажи за познатиот пејач – очекува и дете