ФОТО: Северина со една фотографија покажа во каков однос е со сопругот по скандалот со експлицитните фотки

Откако на два наврати се појавија голите фотографии на Северина, хрватската пејачка јавно никогаш не проговори за скандалот. Таа мудро молчеше, а нејзиниот менаџер тврди дека Милан Поповќ стои зад сето тоа. Мотивот и причината е судењето за старателството на нивното дете.

За цело време, цврсто со Северина стои нејзиниот сегаштен сопруг Игор Којиќ. Пејачката на својот профил на „Инстаграм“ објави нивна нова заедничка фотографија на која се гледа очигледно дека се заљубени како тинејџери.

Го пофали Игор дека е најдобар маж на светот, а фотографијата доби речиси 50.000 лајкови.