Несреќата го промени Дарко Лазиќ – веднаш, уште во болница ќе потпише за крај

0

Дарко Лазиќ и Ана Севиќ конечно ќе стават точка на четиригодишниот брак и тоа во болница.

Имено, Дарко се согласил да ги потпише документите за развод, што избегнувал да го направи во последните 11 месеци, а разделувањето на сопружниците наскоро ќе биде и официјално.

Дарко на овој чекор се решил како би ја заштитил поранешната сопруга Ана Севиќ од медиумски притисок, но и поради тоа што сака да ја официјализира својата врска со свршеницата Марина Гагиќ.

Како што се дознава, Дарко во КБЦ Земун наскоро ќе го посетат адвокатите на неговата поранешна сопруга како пејачот би ги потпишал документите за развод.

Претходна статијаАпсолвентката Ева од Велес: Се договорив за плата од 250 евра, по два дена газдата ми понуди три пати повеќе
Следна статијаЈанушев: ВМРО не е организатор на протестот на 18. Ноември