(ФОТО) Вториот син на Брена и Боба Виктор се преполови, тие што го познаваат помалку загрижени

Синот на фолк-пејачката Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ, ослабна 50 килограми, но се уште не е задоволен со својот изглед.

Најмладиот Живојиновиќ редовно тренира и води сметка за исхраната.

-Немам точно одредено уште колку килограми би требало да ослабам, но до 10 најмногу. Поважно ми е да се затегнам и мускулите да ми постигнат добра форма. Добивам комплименти поради тоа што симнав 50 кг, но гледам дека можам и подобро, вели Виктор и додава:

„Веќе никој не ме тера да ослабам и не ми зборува за килограмите, ми даваат само комплименти.“

Извор: Курир

Loading...