Анастасија ја промени бојата на косата и сега личи на Зорица Брунцлик (ФОТО)

Наследничката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ со својот физички изглед го привлекува вниманието на јавноста.

Популарната млада пејачка неодамна ја сними својата прва песна „Савршен пар“. Сега Анастасија да оди чекор понатаму, па направи промена.

Анастасија ја промени бојата на косата односно сега има црвена перика. Нејзиниот пријател и еден од најдобрите фризери Стефан Радивојевиќ отвори салон за убавина, а за таа прилика го промени изгледот на Анастасија.

Со шампањ и црвена трака, Анастасија и нејзиниот фризер го прославија отварањето на салонот.

Loading...