Брена и Боба на гламурозна свадба за која зборува цела Србија (ФОТО)

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, како и Андрија Милошевиќ, Александра Томиќ присувствуваа на свадба кај бизнисменот Љубиша Крстајиќ и нејзината избраничка Ана Поповиќ.

Loading...

Свадбата беше на Јамајка, а Брена заедно со Боба, Александра, Филип  беа почесни гости. За оваа прилика Брена се одлучи за долга виолетова тоалета.

Брена на својот Инстаграм сподели неколку свадбени фотографии на кои Брена позира заедно со Боба и нејзината снаа Александра Пријовиќ и синот Филип.