Александра Пријовиќ го откри полот на детето со ВИДЕО

Пејачката Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ во јануари идната година за прв пат ќе станат родители.

Пејачката и најстариот син на Боба Живојиновиќ се венчаа во јуни годинава, а веднаш по свадбата ја соопштија среќната вест дека ќе станат родители.

Ова ќе биде прво внуче на пејачката Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, а денеска Пријовиќ на својот Инстаграм профил го објави и полот на бебето, погледнете.

IT’S A BOY💙Hvala nasim prijateljima iz @veracitysrbija na prelepim vestima!

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Loading...